Chorvatsko dovolená

Pro vaši se snaží naši pracovníci nabízet další a další možnosti trávení dovolené. Již téměř samozřejmostí se stávají okružní plavby po moři, pronájem jachty, potápění, výlety po zdejších památkách, jejichž stáří přesahuje tisíce let.

Kromě toho s námi na Chorvatsko dovolená přijíždějí stále početnější skupiny amatérských cyklistů, horolezců, speleologů, raftařů. Nově se stává hitem ježdění na koních a ekologická agroturistika. Naše turistická nabídka pro jde ale ještě dále! Jednotlivé regiony a obce přinášejí nové důvody a lákadla, proč právě tady "rozbít stan" a zůstat třeba i o několik dnů déle.

Skvělé, teplé a průzračné moře, pěkná, ba ohromující příroda, rychlé tempo výstavby nových úseků dálnic, mostů a trajektových spojení – to jsou důvody, proč i letos k Jadranu opět jet. No a s kým? Samozřejmě s námi! My si bez vás vůbec neumíme představit. Dokážeme vám zajistit jak dopravu, tak i ubytování – klidně obojí nebo jedno bez druhého.

Zasněte se s námi: Stojíte na majáku – žádné davy turistů, shon ani křik. Žádný hluk diskotéky. Jen ticho, slunce a šumící moře přímo u nohou. Také to chcete zažít? S námi máte na své šanci! Tak ji nepropásněte! Šup na naše stránky a už volejte, mailujte, objednávejte svoji letošní Chorvatsko dovolená!

Na dovolenou prostě zase do Chorvatska

Také vám Chorvatsko učarovalo? Je to vaše oblíbené místo, kam se stále rádi vracíte? Pak pojeďte s námi!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Rubriky